obchod@vkwoodart.cz
+420 725 515 915

Kariéra

Naše společnost nabízí různé pracovní příležitosti prozatím formou brigády či na ŽL (OSVČ). Nabízíme možnost umístění v oddělení výroby či přípravy do výroby. Specializujeme se na výrobu dřevěného fitness zboží jako jsou žebřiny/ribstole, gymnastické kruhy, plyoboxy a další.  Nábor probíhá během celého roku!!!

Co vás čeká v “přípravě do výroby”?

V “přípravě do výroby” budete především vykonávat pouze opracovávání vyrobených částí, tzn. očištění těl ribstolí, zbroušení příček ribstolí, zabroušení desek beden a boxů, zbrušování kruhů atd. Dle Vaší zdatnosti a šikovnosti se může práce rozšířit o další možnosti podílení se na výrobě, čímž se samozřejmě navýší i Vaše finanční odměna.  Pokud se vše naučíte rychle, můžete postoupit i dále do výroby, kde Vaše práce bude nejen různorodá, ale i finanční odměna bude opět navýšena.

Co vás čeká ve výrobě?

Na tuto pozici potřebujeme opravdu člověka, který již přišel do styku se dřevem a nástroji, se kterými pracujeme (CNC, pásová bruska, kotoučová pila a další). Tato práce již spočívá v samostném plnění úkolů a to od kompletní výroby našich výrobků, až po jejich montáž či přípravu k expedici.  Na této pozici dostanete produkty k výrobě a ty by měly být splněny. Záleží na Vás, jak si rozvrhnete výrobu – vše záleží na vzájemné komunikaci.

Požadujeme:

Čistý trestní rejstřík

Ochotu pracovat!

Pečlivost, spolehlivost, iniciativu

Zodpovědnost

Rychlé pracovní tempo

Nabízíme

Možnost krátkodobého i dlouhodobého uplatnění v neustále rostoucí firmě.  Profesní seberealizaci, osobní růst a neustálé zvyšování odborné kvalifikace (i při zaměstnání)

V případě dalších dotazů volejte na 725 957 906 nebo pište na obchod@vkwoodart.cz