obchod@vkwoodart.cz

Doprava a platba

Způsoby dopravy

Intime/DPD – balíky do 10kg

Tuto službu lze využít převážně u balíků jen do 10kg váhy (nadrozměrné zásilky – ribstole, Plyoboxy, Jerk Boxy – nelze tímto přepravcem přepravit vzhledem k vysoké ceně za poštovné). Přepravní společnosti doručují zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR. Zboží by Vám mělo být doručeno následující pracovní den po potvrzení odeslání vaší objednávky. Potvrzení o odeslání vaší objednávky obdržíte v momentě předání balíku přepravci. Zboží je doručováno v pracovní dny 8:00-19:00, přesný výběr hodiny dodání není, bohužel, možný. V den doručení jste informováni přepravcem o předpokládaném času doručení.

Přepravní služba Fofr – POUZE PRO RIBSTOLE A ZBOŽÍ NAD 10KG

Zvolení této metody doporučujeme především při dodání žebřin, Peg Boardů, Plyoboxů a dalšího “nadrozměrného” zboží. Objednaná zásilka je dodána prostřednictvím přepravní služby Fofr, která bývá doručena do 48 hodin od předání zásilky kurýrovi. Před doručením Vás bude kurýr informovat sms zprávou s danou hodinou doručení. Pokud Vám tato hodina nevyhovuje, prosíme o zkontaktování přímo kurýra, se kterým se domluvíte na jiné hodině doručení, případně změně místa, jiného dne. Při využití tohoto druhu přepravy je nutné zadávat Vaše telefonní číslo, na kterém Vás kurýr zastihne. V případě, že zvolíte při objednávce špatný způsob dopravy, bude námi upraven dle kalkulace a dle správných rozměrů pro dané zboží.

Odkaz pro sledování zásilky – https://objednavky.fofrcz.cz/sledovani-zasilek-bez-registrace

Zásilkovna

Objednané zásilky jsou dopraveny na vybrané výdejní místo sítě Zásilkovna, přes kterou je možné přepravovat pouze menší balíky (gymnastické kruhy, hrazdy, stálky,…). Zboží bývá doručeno do 48hodin od podání na pobočku Zásilkovny. V okamžiku expedice Vaší zásilky Vám bude zaslán e-mail s informacemi o odeslání zásilky s číslem Vaší zásilky. Jakmile bude Vaše zásilka doručena na výdejní místo, budete informování SMS zprávou a e-mailem o možnosti vyzvednutí Vašeho zboží, kde budete mít i zasláno heslo pro vyzvednutí. Zásilka je na výdejním místě uložena po dobu 7dnů.

Odkaz pro sledování zásilky –  https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani

Způsob platby

U nás si můžete vybrat dva způsoby plateb:

a) Dobírkou – Platba v hotovosti při převzetí zboží. Tuto metodu platby můžete využít při zaslání zboží na dobírku, kde zaplatíte doručovateli až při převzetí zboží. V případě doručení zásilky přes kurýrní službu či Zásilkovnu je možné platit při doručení místo hotovosti i platební kartou. Tato metoda platby je zpoplatněna manipulačním poplatkem 50 Kč. Jakmile budeme odesílat Vaši zásilku, na e-mail obdržíte i fakturu na Vámi objednané zboží obsahující částku za zboží a částku za dopravu. Tato faktura slouží jako daňový doklad a záruční list pro případné vrácení zboží (viz. obchodní podmínky)

b) Bankovním převodem – Platba klasickým bankovním převodem ve Vašem internetovém bankovnictví nebo v bance. Po zvolení této metody platby Vám na e-mail přijdou podklady k platbě. Důležité je správně opsat číslo účtu příjemce a variabilní symbol, kterým je číslo Vaší objednávky, jinak nebude možné Vaši platbu identifikovat. Ihned po připsání platby na náš účet (tato operace může trvat až 2 – 3 pracovní dny) Vám zašleme potvrzení o úspěšném dokončení platby. Jakmile budeme odesílat Vaši zásilku, na e-mail obdržíte i fakturu na Vámi objednané zboží obsahující částku za zboží a částku za dopravu. Tato faktura slouží jako daňový doklad a záruční list pro případné vrácení zboží (viz. obchodní podmínky)