obchod@vkwoodart.cz

O společnosti

Vážení zákazníci, dovolte nám představit naši společnost VK WOODART. Společnost Vkwoodart vznikla na podzim roku 2016, kdy se nám vnukla myšlenka vyrobit něco jiného, neotřelého, co zákazník jen tak nenajde a zároveň výrobky nabízet za přiznivé ceny. Dříve jsme pracovali s masivem a věděli jsme, že u práce s masivem chceme zůstat, od čehož se naše práce začala odvíjet. Tak se zrodila první série gymnastických kruhů.

Vzhledem k vysoké poptávce po tomto druhu zboží, a rozvíjení se nového stylu cvičení u lidí – vlastní vahou, jsme se zaměřili výrobu převážně na gymnastické kruhy.  Tato skutečnost nás přiměla k zamyšlení se, jaké další konstrukce a pomůcky bychom byli schopni nabídnout, a zároveň splnit to, aby nástroj pro cvičení byl co nejvíce komfortní a splňoval účel. Neváhali jsme a začali jsme realizovat náš nový nápad naplno.

Tím, že naše výrobky jsou z kvalitního dřeva, jejich vlastnosti (kvalita, váha, vysoká nosnost, úchop a nesmekavost) zajistí bezpečné a pohodlné cvičení, čehož si všichni zajisté cení. Náš sortiment je zaměřen nejen na poptávky pro domácí použití, ale využívají ho i workout centra/tělocvičny, crossfitová centra, avšak naše výroba se obohatila i o poptávky lidí, kteří kvůli svým zdravotním problémům či jiným komplikacím raději využijí právě tyto produkty (kruhy, žebřiny, minibradla a další), a to z pohodlí domova.

Výroba veškerých dřevěných produktů na našich webových stránkách se odehrává přímo v naší výrobní hale, která je zároveň i provozovnou, kdy každý “kus dřeva” nám projde několikrát rukama, než doputuje koncovému zákazníkovi, na což jsme velice pyšní. Nejedná se tak o sériovou výrobu zboží či přeprodej od jiných výrobců. Každý zákazník nás může kdykoliv navštívit a vidět tak přímou výrobu některého z námi nabízených dřevěných produktů. Vlastní výroba nám pak umožňuje pružně reagovat na požadavky zákazníka. Návrh, zpracování, výroba a expedice se odehrává na jednom místě.

Naším cílem do budoucna je nabídnout na trhu co největí možnou škálu kombinací a produktů, a to pro nejvíce možný okruh lidí, organizací a institucí zaměřených na cvičení – fitness.

Díky vlastním zkušenostem s výrobky můžeme říci, že cvičení s našimi produkty, a to i vlastní vahou těla, lze posilovat jakoukoli část těla včetně zlepšení koordinace, a to vše dle vlastních sil, schopností a možností, a to pro různé skupiny osob (děti, dospělí i senioři).

Věříme, že každý si zde najde produkt vyhovující právě jemu samotnému.