obchod@vkwoodart.cz

Pasivní reproduktory

Pasivní reproduktor Woodsound je vyvinut v naší výrobě a nabízí uživatelům úplnou nezávislost na energiích.

Poslouchejte Vaši oblíbenou muziku kdekoliv chcete:

  • Při cvičení
  • Na tripu
  • V koupelně
  • při relaxaci v přírodě

Reproduktor funguje na principu rezonance zvuku a tím dochází k zesílení výsledného efektu. Odstraňuje také “chrčení” zvuku pokud je repráček v telefonu přetížen.

Náš dřevěný reproduktor, stejně jako naše ostatní výrobky, je vyroben z dřevěného masivu za pomocí CNC, a následným ručním zpracováním do tvaru, který vydá líbivý, hlasitý a jasně vycházející zvuk. Přírodní materiál byl vybrán díky své udržitelnosti, síle, estetice a funkčnosti.

Tento přenosný dřevěný reproduktor, který je kompatibilní se všemi druhy smartphonů a IPhonů, Vám zajistí poslech oblíbené muziky kdekoli budete chtít, navíc se nemusíte bát o telefon, že Vám bude někde ležet na zemi tak, abyste si na něho případně šlápli. Vzhledem ke své velikosti a hmotnosti, ho můžete nosit neustále u sebe, nebo použít bez obav v koupelně, kde je zvýšená vlhkost a mohlo by dojít u klasických reproduktorů ke korozi či zkratu. Stačí si vybrat svoji oblíbenou hudbu, umístit telefon do horního slotu, a již si jen vychutnávat hlasitě a jasně oblíbené písničky bez jakéhokoli nastavení a kabelů.

 

Netahejte power banky, bluetooth taky nevydrží věčně. S Woodsoundem nepotřebujete žádné napájení. Jenom vložíte telefon a je to.