obchod@vkwoodart.cz
+420 725 957 906

Expander – cvičební guma tubing s rukovítky – různé obtížnosti

159 175  vč.DPH

Expander je cvičební guma s volně pohyblivými rukovítky. Tubing s rukovítky je vhodný na kondiční posilování a dynamické cvičení, aerobní cvičení a pro mnohočetné opakování cviků. Jde o velice jednoduchou, skladnou a nenákladnou posilovací pomůcku. Posilovací expander nabízíme ve třech různých obtížnostech, z nichž si vyberete Vámi nejvíce vyhovující. Tubing s rukovítky má délku 125cm, jehož rukovítka jsou volně pohyblivá. Variabilita cviků je velmi pestrá a posílíte jí celé tělo. Cvičební trubice s poutky je výborná pro stabilizační systém páteře a velmi zlepšuje fyzickou kondici. Díky cvičení s expanderem si můžete zvýšit rychlost a zlepšit vytrvalost.

Zrušit výběr

Popis

Expander má na obou stranách ukončení rukovítkem, které slouží k uchopení, provlečení nohou případně upevnění expanderu. Můžete je bez obav provléknou mezi žebřinami, pod lavičkou a podobně. Poutko je neoprenové z měkkého a příjemného materiálu. Posilovací guma má tu výhodu, že málo váží, je skladná a snadno přenosná. Její předností je, že umožňuje posilovat svaly v různých pozicích a úhlech.

Při cvičení s expanderem se překonává síla jeho odporu. Cvičení s expanderem je účinné a s úspěchem se využívá v jakémkoliv sportovním odvětví. Kromě klasického posilování doma nebo v posilovnách se expander dá využít jako cvičební pomůcka při skupinových lekcích ve fitness centrech.

UPOZORONĚNÍ: Při nanatahování do maximálně možné roztažnosti může dojít k prasknutí.

Obtížnosti:

  • Light – lehká – žlutá
  • Medium – střední – červená
  • Heavy – těžká – modrá

Další informace

Obtížnosti

light – lehký, medium – střední, heavy – silný

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Expander – cvičební guma tubing s rukovítky – různé obtížnosti”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *