obchod@vkwoodart.cz
+420 725 957 906
Sleva

Jerk Box

24.850  16.999  vč.DPH

Jerk box je skvělý vzpěračský doplněk, který ocení všichni sportovci snažící se zlepšit svá osobní maxima ve cvicích jako je jerk, snatch a clean, ale zároven chtějí mít do začátků nějakou jistotu, bezpečí při dopadu činek.

Popis

Jerk box pro vzpírání. Jedná se o skvělý vzpěračský doplněk, který ocení všichni sportovci snažící se zlepšit svá osobní maxima ve cvicích jako je jerk, snatch a clean. Většina, a to nejen vrcholových sportovců, jsou si dobře vědomi pozitiv, které přinášejí komplexní cviky. Jerk box umožňuje umístit činku až do výšky hrudníku, což vám ulehčí práci a energii, kterou můžete vložit do tréninku. Tato výška se stává výchozím bodem pro většinu vzpěračských cviků, ale také dřepů a tlaků.  Naše Jerk boxy jsou vyráběny z masivních dřevěných překližek na CNC strojích. Jsou vyztuženy tak, aby snesly dopady 300 kg vážící činky. Celý set je složen beden, které na sebe perfektně nasedají a umožňují tak měnit výšku dle charakteru cvičení. Všechny části jsou vyztuženy a garantují tak dostatečnou nosnost, čímž zabraňují poškození podlahy.

Umožňují nácvik multifunkčních vzpěračských cviků a technik – vzpěračské cviky, dřepy, výpady, mrtvé tahy, pozvedy, veslování v předklonu, tlaky v leže na zemi a mnoho dalších skvělých cviků

Jedná se o ruční českou výrobu VKWOODART.

Nabízíme možnost zhotovení loga, vše po konzultaci a prostudování materiálů k výrobě loga.

Zboží je přepravováno na paletě. Pro jeho vysokou váhu nelze zvolit z nabízených cen přepravy v objednávkovém formuláři. Cena dopravného bude dokalkulována dle místa dovozu. Děkujeme za pochopení.

 

 

Jerk box se skládá z:

BOX1: D 91x Š 51 x V 15cm

BOX2: D 91x Š 51 x V 30cm

BOX3: D 91x Š 51 x V 38cm

Vrchní zesílená dopadová část

Materiál:

Březový multiplex

 

 

Další informace

Hmotnost 200 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Jerk Box”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *