obchod@vkwoodart.cz

Jerk Box

29.999  vč.DPH

Jerk box je skvělý vzpěračský doplněk, který ocení všichni sportovci snažící se zlepšit svá osobní maxima ve cvicích jako je jerk, snatch a clean, ale zároven chtějí mít do začátků nějakou jistotu, bezpečí při dopadu činek.

Popis

Jerk box pro vzpírání. Jedná se o skvělý vzpěračský doplněk, který ocení všichni sportovci snažící se zlepšit svá osobní maxima ve cvicích jako je jerk, snatch a clean. Většina, a to nejen vrcholových sportovců, jsou si dobře vědomi pozitiv, které přinášejí komplexní cviky. Jerk box umožňuje umístit činku až do výšky hrudníku, což vám ulehčí práci a energii, kterou můžete vložit do tréninku. Tato výška se stává výchozím bodem pro většinu vzpěračských cviků, ale také dřepů a tlaků.  Naše Jerk boxy jsou vyráběny z masivních dřevěných překližek na CNC strojích. Jsou vyztuženy tak, aby snesly dopady 300 kg vážící činky. Celý set je složen beden, které na sebe perfektně nasedají a umožňují tak měnit výšku dle charakteru cvičení. Všechny části jsou vyztuženy a garantují tak dostatečnou nosnost, čímž zabraňují poškození podlahy.

Umožňují nácvik multifunkčních vzpěračských cviků a technik – vzpěračské cviky, dřepy, výpady, mrtvé tahy, pozvedy, veslování v předklonu, tlaky v leže na zemi a mnoho dalších skvělých cviků

Jedná se o ruční českou výrobu VKWOODART.

Nabízíme možnost zhotovení loga, vše po konzultaci a prostudování materiálů k výrobě loga.

Zboží je přepravováno na paletě. Pro jeho vysokou váhu nelze zvolit z nabízených cen přepravy v objednávkovém formuláři. Cena dopravného bude dokalkulována dle místa dovozu. Děkujeme za pochopení.

 

 

Jerk box se skládá z:

BOX1: D 91x Š 51 x V 15cm

BOX2: D 91x Š 51 x V 30cm

BOX3: D 91x Š 51 x V 38cm

Vrchní zesílená dopadová část

Materiál:

Březový multiplex

 

 

Další informace

Hmotnost 200 kg