obchod@vkwoodart.cz
+420 725 957 906

Multifunkční závěsný posilovací systém s kladkou

459  vč.DPH

Multifunkční závěsný posilovací systém s kladkou je mnohaúčelovou posilovací a rehabilitační pomůckou sloužící ke kondičnímu cvičení i k intenzivnímu posilování pomocí vlastní váhy těla i k různým balančním cvičením za pomoci např. Bosu ballu, masážního balančního polštářku a podobně.

Dostupné na objednávku.

Popis

Jedná se o nejpropracovanější model s kovovou karabinou pro  snadné a rychlé upevnění, navíc s vestavěnou kladkou na upínacím popruhu, která umožňuje mnohem variabilnější cvičení s možností střídavého posilování, nikoli pouze soupažného posilování jako u pevných popruhů. Popruhy s madly se zavěšují na kovovou kladku s lankem o délce 121 cm, který umožňuje plnou pohyblivost lankem spojených popruhů s madly. Tím se dá nastavit nestejnoměrné zatížení na končetiny – jedna zabírá vždy dříve než druhá, pokud jsou v nerovnovážném stavu (posunutím jednoho madla výše se druhé automaticky dostane do nižší polohy na upínacím popruhu). Tato možnost i nadále rozšiřuje variabilitu cvičení. Popruhy se dají používat jako pevné popruhy. Také je možné na jeden konec upevnit např. kettlebell a posilovat přes kladku jako na posilovací věži. To ještě více rozšiřuje variabilitu použití tohoto typu  popruhů. Balení je v textilním pouzdře na trvalé uložení popruhů.

Multifunkční závěsné posilovací popruhy s kladkou slouží k posilování rukou, nohou, hrudních a břišních svalů, zádových svalů a na protahování celého těla. Závěsný posilovací systém představuje víceúčelový posilovač fungující na principu posilování vlastní hmotností. Systém se skládá z pohyblivé kladky a popruhů, které lze snadno uchytit do dveří, na strom, ribstoli, závěsnou hrazdu či jiný opěrný bod. Jedná se o velice univerzální systém umožnující snadnou instalaci, díky níž můžete maximálně a efektivně posilovat svalstvo celého těla, a to v domácnosti, v přírodě, dokonce i na sportovištích.Účinnost cvičení se dá zvýšit použitím dalších zátěžových systémů či doplnků – zátěžové vesty a podobně.

Hlavní výhodou popruhů je jednoduchý a účinný posilovací systém pomocí vlastní hmotnosti těla. Hlavními přednostmi posilovacích popruhů je vysoká účinnost, minimální rozměry a nízké pořizovací náklady, přičemž se stále jedná se o kvalitní popruhy s nosností 200 kilogramů, kdy konce popruhů jsou opatřeny měkkými úchopy pro ruce či nohy.

Další informace

Varianty

bez kladky, s kladkou

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Multifunkční závěsný posilovací systém s kladkou”

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *