obchod@vkwoodart.cz

NOVINKA – EXTREME BULL 230×80

4.299  vč.DPH

NOVINKA EXTREME BULL jsou dřevěné ribstole s tzv. předsunutou příčkou do prostoru o rozměru 230 x 80 cm. Bočnice jsou vyrobené z březové vícevrstvé překližky, oválné příčky jsou z bukového dřeva, což dodává ribstoli velmi robustní odolnou konstrukci. Ribstole jsou vhodné pro domácí použití i do fitness center.

Popis

Naše novinka EXTREME BULL byla sestavena pro extrémně náročné cvičence, kteří uvítají nejen bytelnost ribstole, ale i její robusnost. Díky své kombinaci obsahující vysoce odolnou březovou překližku a masivní buk je konstrukce ribstole velmi odolná zátěži. Ribstole disponuje 11-ti příčkami, z nichž vrchní dvě příčky jsou od spodních odsazené o 32 cm + jedna příčka je vytažená do prostoru 26 cm, tzv.předsazená, od zdi v rozšířené části bočnic, aby se na ni daly dobře cvičit shyby a případně i přednosy z visu bez opory zad. Tloušťka oválné příčky je 45 x 38 mm. Šířka bočnice je 120 mm – v rozšířené horní části je to 31 cm, tloušťka bočnice je 27 mm. Nosnost je 200 kg. Povrchová úprava jsou 3 vrstvy odolného laku.

Specifikace:

  • Nosnost: 150Kg v trhu – vysokozátěžové provedení!
  • Rozměry příček: ovál 45×38 mm – buk a březová překližka multiplex
  • Rozměry boků: 30 x 120mm – březová překližka multiplex

Ribstole je možné na přání bez příplatku upravit dle Vašich požadavků (zkosení kvůli lištám a další). Kotvení je zajištěno na 4 opěrných bodech, jež je součástí balení. Kotvení obsahuje 4ks  L-profilů na ukotvení, 4 ks hmoždinek do zdi a 12 vrutů, z nichž 4 ks jsou určeny přímo do hmoždinek a 8 vrutů je určeno na upevnění L- profilu do boku ribstole.

Ribstole jsou dodávány smontované.

  • Výrobce: Vkwoodart
  • Hmotnost: 12 kg
  • Záruka (měsíců): 24

Další informace

Hmotnost 12 kg