obchod@vkwoodart.cz
+420 725 957 906
Sleva

AKCE: Ribstole 220 x 80 cm + závěsná hrazda + posilovací závěsný systém

4.579  3.999  vč.DPH

Kombinace ribstole o rozměrech 220 x 80 cm, závěsné hrazdy společně se závěsným TRX systémem za zvýhodněnou cenu. Případné úpravy, prosíme, na základě e-mailové komunikace či poznámky v objednávce (zkosení, utopení či předsazení příček). V tomto akčním setu je pouze ribstole o rozměru 220×80 cm. Další varianty, které je možné zakoupit s námi vyráběnou hrazdou najdete u každého produktu zvlášt – ribstole a hrazda.  Zmenšení rozměru bez příplatku (70×200,70×220,80×200).

Popis

ŽEBŘINY

Žebřiny jsou vyrobeny z březového multiplexu, který zajišťuje jedinečný a atypický vzhled našeho výrobku, neovlivňuje však jeho použitelnost a kvalitu, která se použitím tohoto materiálu naopak zvyšuje. Březový multiplex se vyznačuje velkou pevností, proto je použit jak na příčky, tak boky ribstolí.

Specifikace:

  • Nosnost: 150Kg v trhu
  • Rozměry příček: ovál 35 x 30mm
  • Rozměry boků: 30 x 120mm

Žebřiny lakujeme třemi vrstvami bezbarvého přírodního laku. Kotvení je zajištěno na 4 opěrných bodech, jež je součástí balení. Kotvení obsahuje 4ks L-profilů na ukotvení, 4 ks hmoždinek do zdi a 12 vrutů, z nichž 4 ks jsou určeny přímo do hmoždinek a 8 vrutů je určeno na upevnění L- profilu do boku ribstole.

HRAZDA
Použitelné pro všechny rozměry námi vyráběných žebřin. Nonost hrazdy 120Kg.
Materiál těla: březová překližka – multiplex
Materiál madla: multiplex ovál 30x35mm + otěruodolný lak.
Bez nutnosti kotvení. Hrazda je profilovaná pro uchycení na ribstole VKwoodart. Případné reklamace kvůli uchycení na jinou ribstoli (nemusí sedět na jiné ribstoli) nebudou akceptovány.

Posilovací multifunční závěsný systém

Multifunkční závěsný Gym Trainer systém, díky kterému můžete cvičit s vlastní hmotností. Popruhy můžete snadno uchytit do dveří, závěsnou hrazdu, či na jiný opěrný bod. Konce popruhů jsou opatřeny ručkami  pro snadný úchop. Tímto univerzálním závěsným systémem lze dosáhnout skvělého posilování všech svalových partií bez omezení. Předností je velice snadná a rychlá instalace bez montáže.

 

  • Výrobce: Vkwoodart
  • Hmotnost: 15,6 kg
  • Záruka (měsíců): 24

 

 

Další informace

Hmotnost 16 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “AKCE: Ribstole 220 x 80 cm + závěsná hrazda + posilovací závěsný systém”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *